Únor 2016

Slovo: Navždy?

5. února 2016 v 22:46
Co si představíte pod slovem Navždy? Něco, co bude trvat věčně? Jo, to asi každý. Zkuste se nad tím trochu zamyslet. Když povím svému klukovi, že s ním chci být Navždy, je to vlastně opravdu tak? Když někoho milujete, tak s ním chcete být pořád a opravdu strašně moc dlouho, ale skutečně Navždy? Není to až moc dlouhá doba?


Střední škola

5. února 2016 v 20:57
Zvládla jsem přijímačky a byla přijata na obě školy. Měla jsem obrovskou radost, protože abych pravdu řekla, na přijímačky jsem se vůbec nepřipravovala. Ale proč to teď vytahovat? Jsem na škole, na kterou jsem si přála jít.
Strašně dlouhou dobu mi trvalo, než jsem si zvykla. Kolektiv máme sice skvělí, ale měla jsem furt takový pocit, jako že tam nepatřím. Bála jsem se, že jsem se rozhodla špatně, že propadnu, že to tam nezvládnu a víte co? Potkala jsem ho na chodbě. Podíval se na mě a uviděla jsem v jeho očích takovou jiskru (víte co myslím) a potom ten úsměv, který patřil jenom mně. V tu chvíli jsem si uvědomila, že sem patřím na tu školu a to díky němu. Mělo to tak být, měli jsme se tam potkat.
Je tak krásný, roztomilý, takový brouček prostě.. 😍💖 Každou noc o něm s ním. Nepřeju si nic jiného. Jenom jeho. Je tak dokonalí.. a slovo dokonalí ho stejně přesně nevystihuje. Je něco víc, něco, co nejde zdaleka popsat slovy. Kdyby byl můj, nedokážu si představit, jak bych byla šťastná, protože takový pocit štěstí jsem ještě nikdy nezažila. Já ale věřím, protože to je asi to jediné co v tuhle chvíli můžu dělat. Věřím a doufám, že jednou budeme spolu.